Jeśli lubisz aktywny wypoczynek na łonie natury, zapraszamy Cię na pachnący lawendą, słodki jak miód i zdrowy jak joga warsztat ekologiczno-relaksacyjny.

Wśród kwitnącej lawendy i bzyczenia pszczół zdobędziemy porządną dawkę wiedzy na temat życia tych niesamowitych owadów, uprawy ziół, lawendy i miododajnych roślin oraz o miodolecznictwie. Po tej lekcji o naturze w terenie przejdziemy do przyjemnej praktyki hatha-jogi, którą zakończymy odprężającą relaksacją i ćwiczeniami oddechowymi.

Warsztat ekologiczno-relaksacyjny to spotkanie, podczas którego będziemy mieli okazję poznać świat przyrody wszystkimi zmysłami, w bezpośrednim z nią kontakcie. Jest to możliwe w gospodarstwie stosującym rozwiązania sprzyjające ekologii i przyrodzie – Lawendowej Barci pod Lasem.

Miejsce: LAWENDOWA BARĆ POD LASEM Chajczyny 39, 97 - 425 Zelów

Data: 20 czerwca 2020 r. godz. 15:00-18:00

 

 

 

Organizator:  FUNDACJA EDUKACYJNEGO CENTRUM EKOLOGICZNEGO „LAWENDOWA BARĆ POD LASEM”

Prowadzący: mistrz pszczelarstwa Mieczysław Łabędzki

instruktorka hatha jogi Olga Tomaszewska (PiReJo)  

Cena: 55 zł / osoba (każdy uczestnik warsztatów otrzyma słoiczek miodu o pojemności 135 ml). Numer rachunku Fundacji: 71 1140 2004 0000 3902 7890 1871.

Wpłaty należy dokonać nie później niż 7 dni przed wydarzeniem (tytułem: Warsztaty ekologiczne, 20.06.20, imię i nazwisko uczestnika).

UWAGA:   Zajęcia   odbędą   się   przy   minimum   8-osobowej   grupie.    Każdy uczestnik powinien mieć ze sobą matę do ćwiczeń, ręcznik lub  koc do praktykowania hatha jogi.

Lawendowa Barć pod Lasem jest pasieką, w związku z czym należy rozważyć udział w warsztatach osób mających alergię na jad pszczeli.

W przypadku deszczowej pogody warsztaty zostaną przełożone na inny termin. Jeśli do tego dojdzie, zamieścimy informację w formie postu w danym wydarzeniu na www.facebook.com/lawendowabarc oraz www.facebook.com/pirejo1.

 

Zaufali mi: