To już 6. wyjazd jogowy, który organizuję :) Podobno miejsca, które wybieram, są magiczne :) Zachęcam Cię więc, by sprawdzić to osobiście :D
 
Tym razem zapraszam na wiosenny wyjazd jogowy do Zagrody Kuwasy z majowymi aktywnościami, takimi jak m.in. sesje hatha jogi, sesje relaksacyjne, treningi uważności, wyprawy rowerowe do pobliskiego Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz spływ kajakowy rzeką Jegrznią do Jeziora Dręstwo.
 
Termin: 9-12 maja 2024 r. (od czwartku do niedzieli).

Miejsce: Zagroda Kuwasy (Woźnawieś 30 A, 19-206 Rajgród).

Organizator: Szkoła Jogi PiReJo Olgi Tomaszewskiej.

Inwestycja: 1150 zł (cena zawiera pobyt w uroczej Zagrodzie Kuwasy, 3 noclegi z pełnym wyżywieniem, w pełni wyposażoną salę do jogi, codzienne sesje jogi - w piątek i sobotę dwa razy dziennie - a także treningi regeneracyjne oraz wycieczki rowerowe po Rezerwacie i okolicach).
 
Jeśli pragniesz zobaczyć, jak wiosna wybucha feerią barw, świergotem ptactwa, odnawiającą się przyrodą, to koniecznie wybierz się z nami do Zagrody Kuwasy, usytuowanej na skraju Biebrzańskiego Parku Narodowego. Puszczę będziemy zwiedzać na nogach, ale też jednośladami (obiekt dysponuje rowerami, ale można zabrać własny pojazd dwukołowy).
Każdy dzień powitamy i pożegnamy sesją jogi w pełni wyposażonej do tego sali. Jeśli warunki pogodowe na to pozwolą, przewiduję też zajęcia jogi w plenerze (m.in. podczas spacerów po BPN).
Przy pomyślnej pogodzie któryś wieczór spędzimy przy ognisku.
Chętni wybiorą się na spływ kajakowy rzeką Jegrznią, wpływającą do Jeziora Dręstwo. Ta wycieczka odbędzie się pod fachowym okiem przewodnika - ratownika wodnego i jest dodatkowo płatna. Będziemy płynąć w dwuosobowych kajakach oraz koniecznie w kapokach.
W planach jest też koncert relaksacyjno-uzdrawiający m.in. przy dźwiękach anielskiej harfy kryształowej, prowadzony przez Kamilę Kolter z BłOGOstanu. Ten event opłacamy na miejscu.
Kolejną atrakcją (płatną oddzielnie) może być zabieg oczyszczania ciała w saunie mobilnej, którą na nasze życzenie właściciele ustawią w dogodnym miejscu. Możemy saunować na terenie Zagrody albo nad rzeką Jegrznią w Kuligach. Na wyposażeniu sauny znajdują się m.in. ręczniki na ławeczkach, czapeczki filcowe, olejki eteryczne, itd. Jeśli nie w saunie, będzie można się też rozgrzać przy ognisku.
Zagroda Kuwasy to też wspaniała kuchnia - kto był, ten nie może zaprzeczyć. Obiekt codziennie zaserwuje nam 3 pyszne i obfite posiłki (do wyboru będą dania wege oraz mięsne). Napoje, woda, kącik herbaciano-kawowy będą do dyspozycji gości bez limitu.
Będziemy spać w 2-, 3- i 4-osobowych pokojach z łazienkami (z białą pościelą, ręcznikami, suszarką do włosów, mydełkami hotelowymi, czajnikiem i zestawem do parzenia herbaty i kawy).
Zagroda Kuwasy i jej otoczenie to doskonała przestrzeń, by pobyć ze sobą, odciąć się od codziennego zgiełku, pobyć w samym sercu natury, robiąc tylko to, na co ma się ochotę.
 
Zapraszam do zapisów. Udział w wyjeździe gwarantuje wpłata zaliczki w wysokości 350 zł.
 
      
 
  

W ramach akcji "OTWÓRZ SIĘ NA WIOSNĘ" w pierwszej części marca odbył się warsztat otwierania klatki piersiowej. Teraz czas na otwieranie przestrzeni bioder. Kiedy? 6 kwietnia w sobotę w godz. 11:00 - 13:00. 

Po co pracować z otwieraniem bioder? Oto kilka podpowiedzi:
- by przeciwdziałać bólom lędźwiowym, krzyżowym i pachwinowym;
- by zmniejszyć bóle menstruacyjne;
- by uwolnić trudne emocje;
- by stymulować narządy wewnętrzne mieszczące się w okolicy brzucha;
- by wpłynąć na lepsze funkcjonowanie układu trawiennego;
- by zwiększyć własną kreatywność i seksualność.

 Miejsce warsztatów: Szkoła Jogi PiReJo, ul. Kamienna 14 a, Pabianice

Osoba prowadząca: instruktor hatha jogi, właścicielka Szkoły Jogi PiReJo
Olga Tomaszewska.

Inwestycja: 60 zł.

By wziąć udział w warsztacie, należy zapisać się na niego sms-em lub przez messenger/whats ap. Kontakt: 607 293 632. Serdecznie zapraszam :)

 

 

W pierwszą sobotę września, 2.09. serdecznie zapraszam na Dzień Otwartych Drzwi w Szkole Jogi PiReJo 🙂
 
Wydarzenie jest nieodpłatne i pełne niespodzianek. M.in. spośród uczestników wydarzenia rozlosuję szczęśliwców, którzy otrzymają gadżety PiReJowskie, a także darmowy karnet na jogę. Poczęstuję Was własnoręcznie przygotowanymi naparami i napojami, zdrowymi przekąskami i domowym ciastem. W programie mamy sesję hatha jogi, zajęcia mobilizacyjne na kołach oraz jogę twarzy.
 
Oto szczegółowy plan działania:

11:00 - rozpoczęcie eventu
11:15-11:45 - joga na kołach z naciskiem na mobilizację i masaż mięśni
11:45-12:15 - przerwa na rozmowy, poczęstunek, itp.
12:15-13:00 - sesja hatha jogi z ćwiczeniami oddechowymi i krótką medytacją przy dźwiękach instrumentów relaksacyjnych
13:00-13:15 - przerwa/odpoczynek/poczęstunek
13:15-13:45 - joga twarzy z elementami automasażu twarzy.
 
Niech to będzie małe święto obecnych i przyszłych joginów 😃
 
Zaprasza Olga Tomaszewska, właścicielka Szkoły Jogi PiReJo, nauczycielka hatha jogi od 2016 r. (dyplom uzyskany w Krajowym Ośrodku Metodyczno-Szkoleniowym Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej w Toruniu), pasjonatka jogi od ponad 15 lat, uczestniczka wielu kursów i warsztatów związanych z tematyką jogi, (jak m.in. kurs jogi twarzy w Studiu Młodości Doroty Młostoń, warsztat Yoga Therapy z Anilem Machado, Druga Międzynarodowa Konwencja Jogi w Poznaniu).
 
Widzimy się? 🙂
 
 
Czy czasem, a może nawet częściej, czujesz się jak sztywniara/sztywniak? 😉 W takim razie mam coś dla Ciebie! Joga Mobility to warsztat jakiego jeszcze nie było! Podczas 1,5-godzinnego treningu skupimy się na mobilizacji, czyli powiększaniu zakresu ruchu w stawach. Będziemy to robić przy użyciu piłeczek fizjoterapeutycznych, rollerów (czyli wałków do automasażu) oraz grup asan, które sprzyjają mobilizowaniu poszczególnych obszarów stawowych. Strefy, nad którymi popracujemy, to przede wszystkim stopy, kolana, biodra i barki.

Naszym celem, oprócz poszerzenia ruchowych możliwości ciała, będzie uwalnianie mięśni od napięć. Sprawdź, na ile Cię stać i przekonaj się, że praca z mobilnością może być tym, czego szukasz dla swojego ustroju 🙂
 
Termin: 21 października (sobota) g. 11:00-12:30

Miejsce: Szkoła Jogi Pabianice PiReJo, ul. Kamienna 14a

Inwestycja: 50 zł

Prowadząca: instruktor hatha jogi i rekreacji ruchowej Olga Tomaszewska
 
 
Zapraszam do zapisów :)
 
 

Jedz i ćwicz jogę to wydarzenie organizowane przez kobiety dla kobiet. Pirejo (Olga Tomaszewska) i Metoda jedz i ćwicz (Paulina Malinowska) zapraszają Was na swoje autorskie warsztaty.

W przyjaznej Przestrzeni, w otoczeniu lasu, z daleka od codziennego zgiełku, bez presji czasu i przeładowanych grafików, wspólnie zaczerpniemy mocy i naładujemy wewnętrzne baterie, z pełnym przekonaniem, że troska o siebie i swoją energię jest niezbędna, aby mieć siłę iść dalej i dbać o innych.

Program spotkania, który dla Was przygotowałyśmy, będzie zawierał: techniki oddechowe przywołujące odprężenie, praktyczne pozycje jogi sprzyjające wyciszeniu i pomagające radzić sobie ze stresem, dwugodzinny warsztat psychodietetyczny, a w nim obszar skutecznej pracy nad zmianą, elementy mindful eating, dobrej organizacji na poziomie samodyscypliny i samosprawczości. Spotkanie zakończymy głęboko odprężającą sesją relaksacyjną.

Czego możesz się spodziewać, przychodząc na nasz warsztat?

  • poznasz swoje ciało z delikatną praktyką hatha jogi;
  • zadbasz o harmonię ciała i umysłu, poprzez oddech i relaksację;
  • zgłębisz swoje potrzeby i motywację do zmiany;
  • zaznajomisz się z tajnikami komponowania zbilansowanych i szybkich posiłków;
  • dowiesz się, czym jest w praktyce mindful eating;
  • określisz własne 5 kroków do trwalej zmiany nawyków, przygotujesz swój plan A…. i plan B;
  • „odpłyniesz” podczas relaksacji;
  • posmakujesz pysznej kawy, zdrowych przekąsek, sezonowych owoców, wody przygotowanej na kilka aromatycznych sposobów.

Będziemy procować nad Twoim dobrostanem, szukać wewnętrznej motywacji, a także nawiązywać nowe relacje, wymieniać doświadczenia, a przede wszystkim wzajemnie się inspirować. Z naszego wyjazdu wrócisz z wachlarzem nowych doświadczeń, pomysłów i umiejętności.

Termin: 16 lipca 2023 r. (niedziela) w godz. 10:00 – 14:00.

Miejsce: Kolumna Przestrzeń Możliwości ul. Brzeźna 1 (wejście od ul. Torowej) Łask-Kolumna.

Prowadzące:

Paulina Malinowska – dietetyk, właścicielka Metoda Jedz i Ćwicz

Olga Tomaszewska – instruktorka hatha jogi, właścicielka PiReJo

Inwestycja w siebie: 200 zł (płatność przed wydarzeniem, wpłata gwarantuje miejsce na warsztacie).

Obowiązują zapisy na zajęcia pod numerem telefonu: 607 293 632 oraz 668 433 645, a także na fanpagach PiReJo i Metoda Jedz i Ćwicz. Ilość miejsc ograniczona.

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do odwołania warsztatu oraz zmiany terminu, o czym odpowiednio wcześniej powiadomią uczestników.

 

 

Podkategorie

Zaufali mi: