O mnie

Pisanie, doradzanie jak pisać, żeby zainteresować innych oraz joga to moje trzy "koniki", które z sukcesem wypasam jednocześnie na tym samym pastwisku.

 

Już jako kilkuletnia dziewczynka kliciłam wierszyki, w podstawówce bazgrałam pierwsze opowiadania, w szkole średniej za bilety do kina pisałam kolegom wypracowania, po drodze wygrywając różne konkursy za przelewanie myśli na papier. Notes, z czasem wyparty przez laptop, zabieram ze sobą wszędzie, także na wakacje, czego dowodem jest blog www.przyczepa-na-wakacjach.blogspot.com.

 

Dyplom dziennikarza zdobyłam w 2009 roku, a od 2005 r. nieprzerwanie piszę, redaguję, poszukuję i znajduję..., a czasami nie... Pracowałam dla Mojego Miasta (Pabianice) jako dziennikarz, redaktor, zastępca redaktora naczelnego i PR-owiec, współpracowałam z „Nowym Życiem Pabianic" i portalem www.rosnet.com. Ostatnie 2 lata poświęciłam pracy dla portalu medycznego wylecz.to, w którym zajmowałam się głównie redagowaniem, copywritingiem oraz marketingiem. Od kilku lat współpracuję z firmami, które pragną wyróżnić się z tłumu, m.in. proponując im treści na strony internetowe, przygotowując opisy produktów, udzielając konsultacji związanych z mediami i PR-em, itp.

 

Z jogą jestem związana od ponad 10 lat, a takie więzi są na całe życie. Skoro joga pomogła mnie i nadal pomaga zachować dystans do wciąż płynącej wody, skupić się na tym, co ważne, budować wiarę w siebie, to jestem przekonana, że wesprze także osoby, które ze mną ćwiczą pozycji jogi. 

Zaufali mi: